Відкриваємо таємницю нашого бренду!

Вітаємо тебе у світі Kotikinc. 

Тобі мабуть цікаво хто ми? Ми — життєві митці, а наш бренд — це реалізація нашого творчого та душевного.

Кажуть, що світ kotikinc — джерело натхнення в галузі дизайну. Та хочемо сказати, що не просто дизайну, це щось радше про атмосферу та відчуття, аніж про декор. Це і про спогади місць, які любимо, і про відчуття дому, і про людей, про їх історії. Це про відчуття магії та сокровенності моменту. 

Облаштувавши домівку нашими постерами  невимушено відчуваєш щось дуже тепле і затишне всередині, чи то гріють щасливі моменти з життя, чи то просто розростає любов зсередини й довкола.

Створено в Україні

Ідея створення бренду до нас підкралась незамітно. Почалось все просто з туги за рідною домівкою, а далі думки про те скільки нас таких багато, - сумуючих за рідними окраянами. Тому перші постери присвячені нашим рідним містам. А згодом додалась колекція з постерами, де втілюємо наші думки, призму крізь яку бачимо світ, і просто творимо магію.

Not Just Posters

Ми тут, щоб надихати вас! 

Чи то кавовий куточок, чи офіс майбутнього, додайте вашому простору найцінніше — життя. Через щасливі спогади, неповторні барви або виняткове мистецтво. Kotikinc трансформує ваше навколишнє на затишне місце в стилі Pinterest.

Купити зараз